Turčianske Teplice

Turčianske Teplice

Zobraziť termíny

Kúpele Turčianske Teplice, jedny z najstarších kúpeľných miest v Európe, ležia v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska.

Liečivá minerálna voda je svojím jedinečným zložením vhodná najmä na liečbu ochorení obličiek a močových ciest, ochorení pohybového aparátu a neurologických ochorení. Síranovo-hydrouhličitanová vápenato-horečná minerálna voda sa využíva pri vodoliečebných procedúrach a pitných kúrach. Teplota vyvierajúcej vody sa pohybuje okolo 46,5°C a jej účinky sú znásobené využitím najmodernejších liečebných metód.

Kúpele Turčianske Teplice sa nachádzajú v turisticky atraktívnej oblasti Veľkej a Malej Fatry s prekrásnym prírodným prostredím a množstvom zaujímavostí. V letných mesiacoch láka okolitá príroda k turistickým vychádzkam. Národný park Malá Fatra, najmä oblasť Kriváňa, patrí k najvýznamnejším turistickým oblastiam Slovenska. Známe je aj pohorie Veľkej Fatry so svojimi dlhými dolinami, ako sú napr. Gaderská dolina, Blatnická dolina a Necpalská dolina s bohatou flórou a faunou.

Hotel Veľká Fatra, hotel Aqua - POBYTY MINI (Hotel) ***

Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Ubytovanie: Hotel
Popis ubytovania: Kompletne zrekonštruovaný a modernizovaný hotel s bohatou ponukou poskytovaných služieb, ktorých súčasťou je široká ponuka balneo-terapeutických procedúr.

Liečebný dom Aqua - Liečebný pobyt MEDICÍNSKY WELLNESS (Hotel) **

Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Ubytovanie: Hotel
Popis ubytovania: Liečebný dom Aqua je prakticky zariadený liečebný dom v tichej časti Turčianskych Teplíc. Nachádza sa 50 m od SPA & AQUAPARKU

Liečebný dom Veľká Fatra - SPA&AQUAPARK (Hotel) ****

Toto ubytovanie nevyhovuje Vami zadaným kritériám.
Ubytovanie: Hotel
Popis ubytovania: Moderné a luxusné ubytovanie v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice s bohatou ponukou poskytovaných služieb. Kúpeľné procedúry sú dostupné priamo v liečebnom dome.
Dieťa zdarmaTip CK
Kontakt

CK AQUAMARIN

Horná 44
974 01  Banská Bystrica
call centrum:

0903 459 459

e-mail: aquamarin@aquamarin.sk

PoUtStŠtPiSoNe
: