Hotel Veľká Fatra, hotel Aqua - POBYTY MINI

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Turčianske Teplice (Slovensko)
  • Ubytovanie: Hotel
NovinkaVnútorný bazénVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Popis: hotel Veľká Fatra a hotel depandance Aqua sú po celkovej rekonštrukcii a modernizácii. Prekvapia Vás komplexným vybavením izieb a bohatou ponukou poskytovaných služieb.

Vybavenie hotela Veľká Fatra: v budove sa nachádza termálny bazén a kompletná balneoterapeutická prevádzka, reštaurácia, lobby bar, drink bar  K dispozícii je výťah.

Vybavenie izieb v hoteli Veľká Fatra: v každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenie s vaňou, alebo sprchovým kútom a minibarom. Väčšina izieb má balkón, v hoteli je možnosť využitia internetu. Všetky izby sa pýšia prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.
Vybavenie izieb v hoteli depandance Aqua:  v každej izbe je televízny prijímač, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenie so sprchovým kútom, balkón. Na procedúry a stravovanie sa dochádza asi 200 m do hotela Veľká Fatra. V objekte je výťah.

Stravovanie: raňajky, obedy a večere sú formou švédskych stolov.

 

Check-in a check-out pobyt sa začína v nástupný deň po 12.00 hod. - pri plnej penzii obedom do 13.30 hod. - pri polpenzii večerou do 18.30 hod. končí v deň odchodu raňajkami do 10.00 hod..

LIEČEBNÉ PROCEDÚRY
Väčšina liečebných procedúr, ktoré sú zahrnuté v pobytoch podľa tohto cenníka sa poskytuje na balneoprevádzke v hoteli VEĽKÁ FATRA ***. Výnimkou je skupinové cvičenie v termálnom bazéne, ktoré sa poskytuje v novom SPA&AQUAPARK (200 m od hotela Veľká Fatra) v krytej časti SPA centra.

PARKOVANIE
Klienti s osobným automobilom môžu využiť spoločnú garáž v hoteli Veľká Fatra. Cena na deň je 3,30 €. Vzhľadom na obmedzený počet miest je potrebné rezervovať si garáž vopred. Parkovanie je tiež možné na nestráženom neplatenom parkovisku za hotelom Veľká Fatra***.

UPOZORNENIE: V prípade špeciálnych požiadaviek (na konkrétne číslo a orientáciu izby na svetovú stranu) sa účtuje k cene pobytu príplatok 10,- € na osobu/deň. Doplatok za neobsadené lôžko je 33,- €/deň.

PRI ZASLANÍ NEZÁVAZNEJ OBJEDNÁVKY PROSÍM UVĎTE TERMÍN, O KTORÝ BY STE MALI ZÁUJEM.

PoUtStŠtPiSoNe
: