Grand Hotel Strand

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Vyšné Ružbachy (Slovensko)
  • Ubytovanie: Hotel
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Grand Hotel Strand je luxusný novorekonštruovaný 4* hotel, postavený v rokoch 1929 - 1931 a je vyhlásený za chránenú kultúrnu pamiatku. Hotel je prepojený s budovou Balneoterapie, kde sa poskytujú všetky liečebné procedúry a s novovybudovaným krytým termálnym bazénom s teplotou 34 st. Celzia a vodnými atrakciami. v Hoteli a v priestoroch kúpeľov je možné usporiadať kongresy, semináre, obchodné rokovania i rodinné oslavy. Hotel disponuje jednoposteľovými a dvojposteľovými izbami, dvojposteľovými apartmánmi ( 2x pevné lôžko ), apartmán dvojlôžkový mezonet ( 2x pevné lôžko ), apartmán trojlôžkový mezonet ( 3x pevné lôžko ), apartmán štvorlôžkový mezonet ( 4x pevné lôžko - 2x samostatná spálňa ) a 1 prezidentský apartmán.  Izby poskytujú jedinečný pohľad na okolitú podtatranskú prírodu. K vybaveniu izieb patrí štýlový taliansky nábytok, kúpelňa, TV, telefon, pripojenie na internet, izbový serťvis. Príjemné posedenie ponúka hotelová hala, lobby bar, kúpeľná terasa, reštaurácia, s pestrým výberom jedál formou bufetových stolov a Night Club s tanečnou hudbou.

RELAXAČNÝ KÚPEĽNÝ POBYT - 4 NOCI / 5 DNÍ

Relaxačný kúpeľný pobyt s balneo - wellness programom a širokým spektrom ponuky liečebných procedúr. Zdravý stravovací program pod dohľadom dietológa zahŕňa polpenziu ( raňajky večera formou bufetových stolov ), vstupná lekárska konzultácia spojená s návrhom individuálneho liečebného programu ( 2 procedúry denne - okrem nedele a sviatkov )     V prípade záujmu o dlhší pobyt konzultujte termín aj cenu s cestovnou kanceláriou.

WELLNESS VÍKEND  - 2 NOCI / 3 DNI

V cene je zahrnuté: ubytovanie, Welcome Champagne, raňajky ( švédsky stôl ), celodenný vstup do termálneho bazéna Izabela 34 st. Celzia, celodenný vstup do Aqua thermal wellness ( thermal jacuzzi, parná bylinná sauna, suchá fínska sauna, infra sauna, ochladzovací minerálny bazén, masážne trysky, fínske vedro, solárium ), fitness,  strážené parkovisko.   Termín konzultujte s cestovnou kanceláriou.

Zľava na všetky liečebné procedúry poskytované v Grand Hoteli Strand 15%

V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania ( Platí sa na mieste 0,50 € osoba/noc )

PoUtStŠtPiSoNe
: