Brela

Brela je malé turistické mestečko na Makarskej riviére, ponúkajúce bohatstvo krištálovo čistého mora, 6 km dlhú prírodnú slnečnú pláž, vôňu a krásu hustého píniového lesa, ktorá je z väčšej časti chránenou prírodnou pamiatkou kultúrneho dedičstva UNESCO, početné turistické chodníky, ktoré sa preplietajú od promenády pozdĺž mora, cez staré dedinky, ktoré sa pýšia starou dalmatínskou architektúrou, až po samé vrcholce pohoria Biokovo. Vďaka svojmu prírodnému a kultúrnemu bohatstvu má Brela v turizme Makarskej riviéry od samého počiatku veľmi významné miesto.

Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, BrelaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, BrelaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, BrelaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Brela
Nenašli sa žiadne položky, skúste zadať menej požiadaviek (kritérií), alebo nám zavolajte na CALL CENTRUM 0903 459 459 a s výberom Vám pomôžeme. Tiež nám môžete poslať e-mail na adresu: aquamarin@aquamarin.sk s Vašou konkrétnou požiadavkou.