Solaris - Hotel Niko
Kalkulácia zájazdu
Last minute -60 €
 • Typ zájazdu:letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia:Šibenik (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od:Pondelok 12. aug 2019
  • Do:Sobota 17. aug 2019
  • Počet dní:6
 • Ubytovanie:Hotel
 • Strava:Raňajky
 • Doprava:Vlastná
 • Vzdialenosť od mora:50 m
 • Animácie
 • Dieťa zdarma
 • Klimatizácia
 • Mimoriadna zľava 5%
 • Vonkajší bazén
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Solaris - Hotel NikoAmadria park
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (5 rôznych pláží na 4 km dlhom pobreží, slnečníky a ležadlá sú na plážach za poplatok), za poplatok - požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf.
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred Amadria park hotelom Ivan, je  nielenže najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke AQUAPARK DALMATIA (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).
    

Súčasťou areálu sú dalmatínska konoba (Damatian Ethno Village), plážový klub (En Vogue Beach Club), 3 reštaurácie (Trattoria, Sibinium a Bongos),  Beach & Snack Bars, cukráreň (Sweet Dreams Cake Houes) a  samoobsluha s potravinami.
    

V stredisku prebiehajú animácie pre deti a pre dospelých. Animácie pre deti v cene (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.). Animácie pre dospelých v cene  - plážový volejbal (1 kurt pri Amadria Park hotel Jakov), futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis.
Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať za poplatok plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik (zdarma).


Poloha: hotel obklopený píniovým lesíkom, cca 50 m od štrkovej a vybetónovanej pláže. Pri susednom Amadria park hoteli Jure sa nachádza piesočnatá pláž.
Popis: recepcia, reštaurácia, aperitív bar, kongresová sála, vonkajší bazén s morskou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), Wi-Fi v lobby (za poplatok), zmenáreň, obchod so suvenírmi, parkovisko (za poplatok).

Ubytovanie: centrálne klimatizované dvojlôžkové izby sú vybavené SAT TV, telefónom, minibarom, kúpeľňou (sprcha, WC a sušič na vlasy) a majú  balkón. Ubytovanie je možné v jednoposteľových izbách pre dve osoby (posteľ 140x190 cm), ktoré majú výhľad do ÁTRIA (1AB), dvojposteľových izbách (2CGB), v dvojposteľových izbách s jednou prístelkou (21CGB), v dvojposteľových izbách s dvomi prístelkami (22CGB) a v rodinných izbách, kde sú dve dvojposteľové izby prepojené dverami (C2CGB).
Stravovanie: 
raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

Doplňujúce informácie

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 1.9., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 1.9.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA - okrem izieb typu 1AB a 21CGB. 
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 5 noci (v období 30.6. - 1.9.), 4 noci (9.6. -  30.6. a 1.9. - 8.9.), v ostatných obdobiach minimum 3 noci.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 20 € (v období 30.6. - 1.9.) a 15 € (v období do 30.6. a od 1.9.) / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 13,30 € (v období 30.6. - 1.9.) a 8 € (v období do 30.6. a od 1.9.) / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2018 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2019.

Mapa strediska

 • Solaris - Hotel Niko